Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Bonaire, Zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker, Bonaire, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 90!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

BONAIRE uit de ABC serie

Zeefdruk heeft een papierformaat van 40 x 100 cm

Het beeldformaat is 30 x 90 cm

Prachtige flamenco kleuren en koralen op mooi papier gedrukt

Oplage: E/A

Er is gesigneerd door Boonacker met potlood

De conditie is uitstekend is nog nooit ingelijst geweest.

Zie de website www.ronaldboonacker.com