Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Casa Verde, Spain - Verkocht

Ronald Boonacker, Casa Verde, Spain kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeefdruk

Casa Verde, Spanje

Bladformaat 70 x 100 cm

Beeldformaat 60 x 90 cm

250 grams zuurvrij papier

Prachtige groenen.

Oplage: 100/125

Gesigneerd door Boonacker rechts onder met potlood

Conditie: Uitstekend, nooit ingelijst geweest

www.boonacker.com