| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk op paneel (ca. 1 cm dik hout)(Een echte zeefdruk, dus geen digitale print ! Ambachtelijk werk, 15 x gedrukt door de zeef, handmatig aanlegd door de zeefdrukker, pure pigmenten gebruikt waaronder rode-cochinilla-pigmenten etc)
Titel: Il Bel Paese II, Italië
Beeldformaat: 60 x 80 cm
Oplage: E/A
Handgesigneerd rechts onder
Zon: 22 krt Bladgoud
Conditie: Nieuw/Niet ingelijst
www.ronaldboonacker.com
| Transport | |
| Garantie | |