Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Il Bel Paese II, Italië - Verkocht

Ronald Boonacker, Il Bel Paese II, Italië kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeefdruk op paneel (ca. 1 cm dik hout)(Een echte zeefdruk, dus geen digitale print ! Ambachtelijk werk, 15 x gedrukt door de zeef, handmatig aanlegd door de zeefdrukker, pure pigmenten gebruikt waaronder rode-cochinilla-pigmenten etc)

Titel:  Il Bel Paese II, Italië

Beeldformaat: 60 x 80 cm

Oplage: E/A

Handgesigneerd rechts onder

Zon: 22 krt Bladgoud

Conditie: Nieuw/Niet ingelijst

www.ronaldboonacker.com