Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Kilimanjaro , zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker, Kilimanjaro , zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: Kilimanjaro (Kenya side)

Zeefdruk

Oplage: Romeins X/XX

Beeldformaat 50 x 70 cm

Gedrukt op prachtig soepel dik zuurvrij papier

Gesigneerd met potlood rechts onder

Conditie: nieuw/uitstekend

www.ronaldboonacker.com