Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Lago di Garda II, Italië INGELIJST - Verkocht

Ronald Boonacker, Lago di Garda II, Italië INGELIJST kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker, Lago di Garda II, Italië INGELIJST kopen? Bied vanaf 70!Ronald Boonacker, Lago di Garda II, Italië INGELIJST kopen? Bied vanaf 70!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: Lago di Garda II, Italië

Zeefdruk / Oplage E/A Epreuve d'artist

Beeldformaat 50 x 50 cm

Lijstformaat 62 x 62 cm

Ingelijst in aluminium lijst, minimale krasjes op de lijst

Conditie: Uitstekend

Kan uitsluiten worden afgehaald in Amsterdam-Sloten. Makkelijk parkeren en flexibele afhaaltijden, ook in het weekeinde.