Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Lago di Garda II, zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker, Lago di Garda II, zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker, Lago di Garda II, zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker, Lago di Garda II, zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Lago di Garda II, Italië

Zeefdruk

Beeldformaat 50 x 50 cm

Papierformaat 60 x 60 cm

gesigneerd met potlood rechts onder

Conditie: nieuw/niet ingelijst

Inclusief: Artbag (collectors item, gesigneerd door Boonacker, afbeelding Lago di Garda I en II) (zie foto)

www.ronaldboonacker.com