Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Monte Bello/Del Campo - Verkocht

Ronald Boonacker, Monte Bello/Del Campo kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker, Monte Bello/Del Campo kopen? Bied vanaf 100!Ronald Boonacker, Monte Bello/Del Campo kopen? Bied vanaf 100!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Monte Bello / Del Campo uit de serie Italië

DUO ZEEFDRUK/ 2 zeefdrukken op een zuurvrij velpapier.

Het beeldformaat PER AFBEELDING IS: 30 X 40 CM (2 AFBEELDINGEN)

Het papier rondom is ca. 5 cm

Prachtige zomerse kleuren in Italie, avondrood en verlaten zonnenbloem-velden.

Oplage: VIX/XX

Gesigneerd door Boonacker met potlood

De conditie is uitstekend is nog nooit ingelijst geweest.

Zie de website www.ronaldboonacker.com