Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Night Sky I, Toscana, Italië, Zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker, Night Sky I, Toscana, Italië, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeefdruk (Een echte zeefdruk, dus geen digitale print ! Ambachtelijk werk, 28 x gedrukt door de zeef, handmatig aanlegd door de zeefdrukker, pure pigmenten gebruikt waaronder parelmoer-pigmenten etc)

Titel: Night Sky I

Beeldformaat 60 x 90 cm +  ca. 7 cm Papierrand rondom

Zuurvrijpapier

Oplage: Epreuve d'Artist

Gesigneerd rechts onder met potlood

Zon : Zilverkleur

De zeefdruk vertoont geen verkleuringen/250 grms zuurvrij/mooiste papier Hahnemühle

Prachtig papier uit Duitsland. De moeite waard om dit eens te googelen.

Conditie: Nieuw/niet ingelijst

www.ronaldboonacker.com