| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk (Een echte zeefdruk, dus geen digitale print ! Ambachtelijk werk, 28 x gedrukt door de zeef, handmatig aanlegd door de zeefdrukker, pure pigmenten gebruikt waaronder parelmoer-pigmenten etc)
Titel: Night Sky II
Beeldformaat 40 x 40 cm + ca. 5 cm Papierrand rondom
Zuurvrijpapier/ Hahnemühle papier uit Duitsland. Verkleurt niet. De moeite waard om dit papier te googelen.
Oplage: Epreuve d'Artist
Gesigneerd rechts onder met potlood
Zon : Zilverkleur
De zeefdruk vertoont geen verkleuringen
Conditie: Nieuw/niet ingelijst
Prachtig als duo met Night Sky III (Landschap loopt over, naast elkaar)
www.ronaldboonacker.com
| Transport | |
| Garantie | |