Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Night Sky III, Zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker, Night Sky III, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeefdruk (Een echte zeefdruk, dus geen digitale print ! Ambachtelijk werk, 28 x gedrukt door de zeef, handmatig aanlegd door de zeefdrukker, pure pigmenten gebruikt waaronder parelmoer-pigmenten etc)

Titel: Night Sky III

Beeldformaat 40 x 40 cm +  ca. 5 cm Papierrand rondom

Zuurvrijpapier/ Hahnemühle papier uit Duitsland. Verkleurt niet. De moeite waard om dit papier te googelen.

Oplage: Epreuve d'Artist

Gesigneerd rechts onder met potlood

Prachtig als duo met Night Sky II (landschap loopt in elkaar over, naast elkaar)

De zeefdruk vertoont geen verkleuringen

Conditie: Nieuw/niet ingelijst

www.ronaldboonacker.com