Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Route du Soleil I, Zeefdruk op hout - Verkocht

Ronald Boonacker, Route du Soleil I, Zeefdruk op hout kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: Route du Soleil I

Beeld-formaat/tevens hout-formaat: 40 x 120 cm

Oplage: E/A (Epreuve d'artist)

Gedrukt op paneel/hout (Laat zich prachtig inlijsten in een baklijst/geen glas)

Gesigneerd rechts onder

Conditie: nieuw/niet ingelijst

www.ronaldboonacker.com

Verzending per aangetekende post in stevige verpakking