| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk op paneel
Titel Route du Soleil I
Beeldformaat: 40 x 120 cm
Lijstformaat: 43 x 123 cm (baklijst)
Oplage: 9/80
Gesigneerd rechts onder
Conditie: uitstekend
www.ronaldboonacker.com
De zeefdruk is gedrukt op hout en is niet achter glas ingelijst.
U kunt het kunstwerk afhalen bij mij op kantoor, op zaterdag of zondag te Almere.
Verzenden is ook mogelijk. Ivm met de verpakking en formaat Euro 30 per kunstwerk voor Nederland. Voor overige landen op aanvraag.
| Transport | |
| Garantie | |