Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Route du Soleil II, Zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker, Route du Soleil II, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker, Route du Soleil II, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker, Route du Soleil II, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeefdruk op paneel

Titel Route du Soleil II

Beeldformaat: 40 x 120 cm

Lijstformaat: 43 x 123 cm (baklijst)

Oplage: 9/80

Gesigneerd rechts onder

Conditie: uitstekend

www.ronaldboonacker.com

LET OP: Voorbeeld foto van de inlijsting is van de Route du Soleil I

De zeefdruk is gedrukt op hout en is niet achter glas ingelijst.

U kunt het kunstwerk afhalen bij mij op kantoor, op zaterdag of zondag te Almere.

Verzenden is ook mogelijk. Ivm met de verpakking en formaat Euro 30 per kunstwerk voor Nederland. Voor overige landen op aanvraag.