| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Seychelles II
Zeefdruk INGELIJST
Beeldformaat: 30 x 90 cm
Lijstformaat : ca. 55 x 110 cm
Luxe inlijsting (champagnekleur/hout)
Oplage: Epreuve d’Artist
Gesigneerd rechts onder
20 kleurendruk / Zon: 22 krt bladgoud
Conditie: Goed
www.ronaldboonacker.com
De ingelijste zeefdruk is op te halen aan mijn kantooradres in Almere. Uitsluitend op zaterdag en/of zondag, uitstekende parkeergelegenheid.
| Transport | |
| Garantie | |