Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Spoleto I, Italië - Verkocht

Ronald Boonacker, Spoleto I, Italië kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker, Spoleto I, Italië kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker, Spoleto I, Italië kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeefdruk

Titel: Spoleto I, Italië

Beeldformaat: 59 x 88 cm

Oplage: X/XX Romeins

Gesigneerd rechts met potlood

Nieuw/nooit ingelijst

Papier: 250 grams zuurvrij

CERTIFICAAT VAN ECHTHEID BOONACKER !

Verzendkosten in grote koker Euro 10,--  aangetekend

Boek is ter illustratie en niet te koop, de Spoleto I is opgenomen in deze catalogus Gedroomde Landschappen