Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Terra di Toscana Italië, Zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker, Terra di Toscana Italië, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Terra di Toscana

Afmeting: 30 x 90 cm

Vel zuurvrijpapier (verkleurt niet !! ) 50 x 100 cm

Prachtige okers, sienna's, bruinen, gouden (22krt blad goud) en gelen !!!

De aarde van Toscana, werkelijk mooie pigmenten

Gesigneerd door kunstenaar met potlood

Oplage: 58/125

Conditie is nieuw en nooit ingelijst geweest.

www.ronaldboonacker.com