| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Terra di Toscana
Afmeting: 30 x 90 cm
Vel zuurvrijpapier (verkleurt niet !! ) 50 x 100 cm
Prachtige okers, sienna's, bruinen, gouden (22krt blad goud) en gelen !!!
De aarde van Toscana, werkelijk mooie pigmenten
Gesigneerd door kunstenaar met potlood
Oplage: 58/125
Conditie is nieuw en nooit ingelijst geweest.
www.ronaldboonacker.com
| Transport | |
| Garantie | |