| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk
Toscaans Landschap II
Oplage 35/125
Beeldformaat: 30 x 90 cm Papierformaat 42 x 100 cm
Papier: 250 gram zuurvrij
Jaar: 2012
Gesigneerd rechts onder potlood
Zon: 21 krt bladgoud
Conditie: Nieuw/niet ingelijst
Certificaat van echtheid door kunstenaar afgegeven
www.ronaldboonacker.com
| Transport | |
| Garantie | |