Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Toscaans Landschap III - Verkocht

Ronald Boonacker, Toscaans Landschap III kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeefdruk

Toscaans Landschap III

Oplage: 36/125

Beeldformaat: 30 x 90 cm Papierformaat : 42 x 100 cm

Papier: 250 grams zuurvrij

Jaar: 2012

Gesigneerd met potlood rechts onder

Zon: 21 krt bladgoud

Conditie: Nieuw/ niet ingelijst

Certificaat van echtheid door kunstenaar afgegeven

www.ronaldboonacker.com