Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Toscana, INGELIJST - Verkocht

Ronald Boonacker, Toscana, INGELIJST kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker, Toscana, INGELIJST kopen? Bied vanaf 65!Ronald Boonacker, Toscana, INGELIJST kopen? Bied vanaf 65!Ronald Boonacker, Toscana, INGELIJST kopen? Bied vanaf 65!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

ZEEFDRUK

Titel: Toscana, Italië

Beeldformaat: 20 x 20 cm

Lijstformaat 50 x 50 cm

250 grams zuurvrijpapier

Zon: 22krt bladgoud

Gesingneerd, rechts onder met potlood

Oplage: E/A (Epreuve d'artist)

Conditie: Gebruikt, ingelijst aluminium lijst (mat), glas, passepartout

www.ronaldboonacker.com

Staat op de cover van de catalogus zeefdrukken. Gratis bijgeleverd