Ronald Boonacker - Ronald Boonacker: Toscane I Italy - Verkocht

Ronald Boonacker: Toscane I Italy kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker: Toscane I Italy kopen? Bied vanaf 40!Ronald Boonacker: Toscane I Italy kopen? Bied vanaf 40!Ronald Boonacker: Toscane I Italy kopen? Bied vanaf 40!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Nummer 122 van oplage 1000 ingelijst in passepartout 32 x 14 cm

Het landschap van Toscane zoals Boonacker het heeft weergegeven in prachtige kleuren

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Ami
1054 verkochte items
Alle items (34)