Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Tulpenvelden Holland - Verkocht

Ronald Boonacker, Tulpenvelden Holland kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

ZEEFDRUK

Titel: Tulpenvelden, Holland

Beeldformaat: 45 x 90 cm (geschept papier/kartelrand)

Geen witrand papier rondom. Kan prachtig "zwevend" ingelijst worden.

Opalge: 103/125

25 kleurendruk / zon 22 krt bladgoud

Gesigneerd rechts onder met potlood

Conditie: Nieuw/niet ingelijst

www.ronaldboonacker.com

Verzending is aangetekend in stevige koker !