| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
ZEEFDRUK
Titel: Tulpenvelden, Holland
Beeldformaat: 45 x 90 cm (geschept papier/kartelrand)
Geen witrand papier rondom. Kan prachtig "zwevend" ingelijst worden.
Opalge: E/A
25 kleurendruk
Gesigneerd rechts onder met potlood
Conditie: Nieuw/niet ingelijst
www.ronaldboonacker.com
| Transport | |
| Garantie | |