Ronald Boonacker - Ronald Boonacker Via Flaminia, Italië - gesigneerde zeefdruk - oplage 125 ex. - Verkocht

Ronald Boonacker Via Flaminia, Italië - gesigneerde zeefdruk - oplage 125 ex.  kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

De ZON is in werkenlijkheid MOOIER GOUD van kleur dan op deze FOTO.
Beeldformaat 48 x 38 cm
Papierformaat 58 x 46 cm
Conditie: nieuw/niet ingelijst
23 kleurendruk + 21 krt bladgoud
oplage: 52/125 originele oplage
Met potlood rechts gesigneerd onder en genummerd links
Hoge kwaliteit 300 grams zuurvrij papier
GESIGNEER EN GENUMMERDE OPLAGE ORIGINEEL MET DE HAND.
Jaar: 2012
KWALITATIEF HOOGSTAANDE ZEEFDRUK .

Ronald Boonacker werkt graag met felle kleuren, rood/geel etc. met krachtige accenten in bijvoorbeeld goud. Door de juiste kleuren naast elkaar te plaatsten, krijgen de kleuren extra kracht. De luchten boven zijn landschappen geeft hij met zijn lievelingskleuren weer. Hij werkt vanuit zijn atelier in Amsterdam, maar vertoeft ook regelmatig in Acapulco waar hij de tropische omgeving met zon, zee en strand schildert