Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Villa Montesoggione, Italië - Verkocht

Ronald Boonacker, Villa Montesoggione, Italië kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Villa Montesogionne uit de serie Italië

Zeefdruk heeft een papierformaat van 56  x 80 cm

Het beeldformaat is 70 x 100 cm

Prachtige rode rode kleuren, intenser rood bestaat niet! De beste pigmenten van de cochinilla luis zijn hier gebruikt. Werkelijk sterk.

Oplage: E/A

Er is gesigneerd door Boonacker met potlood

De conditie is uitstekend is nog nooit ingelijst geweest.

Zie de website www.ronaldboonacker.com