| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk
Titel: Lomardije I
Oplage 48/125
Beeldformaat : 50 x 50 cm Papierformaat : 60 x 60 cm
Papier : 250 grams zuurvrij
Jaar : 2009
Gesigneerd rechts onder potlood
Zon: 21 krt bladgoud
Conditie: Nieuw/ niet ingelijst
Certificaat van echtheid door kunstenaar afgegeven
www.ronaldboonacker.com
| Transport | |
| Garantie | |