| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Lombardije I, Italië
ZEEFDRUK
Beeldformaat : 50 x 50 cm
Papierformaat: 60 x 60 cm
Zuurvrij papier (250 grams) verkleurd niet
Gesigineerd rechts onder met potlood
Oplage: 52/125
Conditie: nieuw/nietingelijst
www.ronaldboonacker.com
| Transport | |
| Garantie | |