Ronald Boonacker - Ronald Boonacker,Lombardije I, Italië, Zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker,Lombardije I, Italië, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: Lombardije I, Italië

ZEEFDRUK

Beeldformaat : 50 x 50 cm

Papierformaat: 60 x 60 cm

Zuurvrij papier (250 grams) verkleurd niet

Gesigineerd rechts onder met potlood

Oplage: 52/125

Conditie: nieuw/nietingelijst

www.ronaldboonacker.com