| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Lombardije II, Italië
Zeefdruk
Oplage: 49/125
Beeldformaat: 50 x 50 cm + witte papierrand rondom
Gesigneerd rechts onder met potlood
Conditie: Nieuw/niet ingelijst
Prachtige heldere pigmnenten + 21 krt Bladgoud Berg
www.ronaldboonacker.com
Het boek Gedroomde Landschappen is ter illustratie en niet te koop, de zeefdruk is opgenomen in deze catalogus.
| Transport | |
| Garantie | |