Ronald Boonacker - Ronald Boonacker Mount Vesuvius Italië + BOEK deze is GESIGNEERD - Verkocht

Ronald Boonacker  Mount Vesuvius Italië + BOEK deze is GESIGNEERD kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker  Mount Vesuvius Italië + BOEK deze is GESIGNEERD kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker  Mount Vesuvius Italië + BOEK deze is GESIGNEERD kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker  Mount Vesuvius Italië + BOEK deze is GESIGNEERD kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Wordt geveild een NIEUWE ORGINELE GESIGNEERDE zeefdruk van Ronald Boonacker Met een GESIGNEERDE BOEK van BINNEN.

SPECIAAL voor de LIEFHEBBERS. BOEK IS NIET MEER TEKOOP .SPECIAAL ITEM.

MOUNT VERSUVIUS ITALIE ,Orginele oplage 40 ex. in Zeefdruk
Beeldformaat 100 x 100 cm.
Papierformaat 110 x 110 cm
Conditie: NIEUW/niet ingelijst
23 kleurendruk
Papier: 250 grams zuurvrij kwaliteit's papier
oplage: OPLAGE 28/40 dus een heel BEPERKTE ORIGINELE OPLAGE.
Met potlood rechts gesigneerd onder en genummerd links
CERTIFICAAT VAN ECHTHEID door Ronald Boonacker bijgeleverd
EXTRA Gesigneerd exemplaar BOEK " Gedroomde Landschappen/ alle zeefdrukken tot 2013" , inclusief. Boek is niet meer te koop ( zie Foto ) deze BOEK is door HEMZELF met de HAND GESIGNEERD.
En wordt Apart aan U verzonden. BOEK koste ZONDER signeering 29,50 euro

Ronald Boonacker werkt graag met felle kleuren, rood/geel etc. met krachtige accenten in bijvoorbeeld goud. Door de juiste kleuren naast elkaar te plaatsten, krijgen de kleuren extra kracht. De luchten boven zijn landschappen geeft hij met zijn lievelingskleuren weer. Hij werkt vanuit zijn atelier in Amsterdam, maar vertoeft ook regelmatig in Acapulco waar hij de tropische omgeving met zon, zee en strand schildert