Ronald Boonacker - Ronald Boonacker,Via Cassia, Italië, Zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker,Via Cassia, Italië, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker,Via Cassia, Italië, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Ronald Boonacker,Via Cassia, Italië, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeefdruk

Titel: Via Cassia, Italië (uit de serie 4 wegen naar Rome)

INGELIJST

Beeldformaat: 38 x 48 cm

Lijstformaat: 48 x 58 cm (aluminium lijst)

Oplage: 15/125

Gesigneerd rechts onder

Conditie: uitstekend

www.ronaldboonacker.com

U kunt het kunstwerk afhalen bij mij op kantoor, op zaterdag of zondag te Almere.