Ronald Boonacker - Tuscany I - Verkocht

Ronald Boonacker - Tuscany I kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Boonacker - Tuscany I kopen? Bied vanaf 120!Ronald Boonacker - Tuscany I kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

1985 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1092)
  • Ronald Boonacker (1955)
Jaartal1992
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste
Haal de zomer in huis met een kleurrijk  Italiaans landschap van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker.
Gesigneerd en genummerd (E.A). Het werk verkeert in perfecte conditie.
U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(22)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

1985 verkochte items
100 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-10-2020 om 11:03
Eindtijd:11-11-2020 om 15:03
vanberkum
11 nov. / 10:53
€ 130