Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" - Verkocht

Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" kopen? Bied vanaf 50!Ronald Boonacker - Zeefdruk, "Andalucia" kopen? Bied vanaf 50!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 66 x 82 cm (h x b)
Incl. lijst 76 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage EA
Ronald Boonacker -Zeefdruk, "Andalucia"
Oplage : Epreuve  d'artiste
Papier is 250 grms zuurvrij
20 kleurendruk (handgedrukt !)
Gesigneerd/titel met viltstift.
Aangekocht bij kunstuitleen.
De zeefdruk zit in een mooie verzorgde lijst.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  duif
Lid sinds 2018
1926 verkochte items
Alle items (0)
93 cm
76 cm
82 cm
66 cm