Ronald Tolman - BARTHOLOMEUS

Ronald Tolman - BARTHOLOMEUS kopen? Bied vanaf 60!
Ronald Tolman - BARTHOLOMEUS kopen? Bied vanaf 60!Ronald Tolman - BARTHOLOMEUS kopen? Bied vanaf 60!Ronald Tolman - BARTHOLOMEUS kopen? Bied vanaf 60!Ronald Tolman - BARTHOLOMEUS kopen? Bied vanaf 60!Ronald Tolman - BARTHOLOMEUS kopen? Bied vanaf 60!
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Fraaie ets uit 2009. Oplage 27/50.
Blad heeft rechtsboven en rechtsonder lichte vouwen. (detailfoto’s)
Afmeting blad     65,5 x 49,5 cm.
Afbeelding      27,5 x 24,5 cm.

Lichte vouwen rechtsboven en rechtsonder.

(Buiten beeld) ( detailfoto’s)

Ronald Tolman (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  kunstpeer
FA. (26)

314 verkochte items
Alle items van deze verkoper (76)
49.5 cm
65.5 cm
Starttijd:25-01-2023 om 16:29
Eindtijd:05-02-2023 om 20:58
Openingsbod € 60
ObjectlocatieUden,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa