Prachtig uniek beeld van Ronald Tolman uit 1982. Herkomst: Galerie Thom Schaar, Middelburg.
Het werk is gesigneerd op de basement. Materiaal: brons met donkerbruine patina. Afmetingen: 11x10,7x64 cm
Literatuur1: Het gesigneerde boekje van Ronald Tolman, Nijmeegs Museum 'Commanderie van Sint-Jan' wordt meegeleverd. Op pagina 27, staat het beeld, afgebeeld.
Literatuur 2: Ronald Tolman Sculpturen en etsen, blz 98. Het boek wordt niet meegeleverd.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via een kleine kunstkoerier(Swift).