Ronald Tolman - Portret van Constant - Verkocht

Ronald Tolman - Portret van Constant kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Tolman - Portret van Constant kopen? Bied vanaf 175!Ronald Tolman - Portret van Constant kopen? Bied vanaf 175!Ronald Tolman - Portret van Constant kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  JanineFrancis52
FA. (11)

Lid sinds 2020
45 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 38 cm (h x b)
Lijst69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/3
Onderdeel van een project waarbij kunstenaars een ode deden aan kunstenaar Constant Nieuwenhuis.

Uit privé collectie

Ronald Tolman (1948)

Alle items van deze kunstenaar(12)
FA. (11)

Lid sinds 2020
45 verkochte items
59 cm
69 cm
38 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-12-2020 om 13:06
Eindtijd:29-12-2020 om 20:09
PJTBvanVelp
29 dec. / 10:22
€ 175