Ronald Tolman - Portret van Constant - Verkocht

Ronald Tolman - Portret van Constant kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Tolman - Portret van Constant kopen? Bied vanaf 175!Ronald Tolman - Portret van Constant kopen? Bied vanaf 175!Ronald Tolman - Portret van Constant kopen? Bied vanaf 175!
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst69 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/3
Onderdeel van een project waarbij kunstenaars een ode deden aan kunstenaar Constant Nieuwenhuis.
Uit privé collectie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dwingeloo, Nederland

Ronald Tolman (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  JanineFrancis52
Lid sinds 2020
45 verkochte items
59 cm
69 cm
38 cm
46 cm

ObjectlocatieDwingeloo,  Nederland
Starttijd17-12-2020 om 13:06
Eindtijd29-12-2020 om 20:09
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken