14k bicolour gouden oorknoppen - 6,6 mm x 6,6 mm
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
14k geel gouden armband bezet met briljant geslepen diamant 0.60ct - 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De werken zijn in goede staat.
That my ship was below them heeft in het gele vlak rechts boven een kreukje in het papier en op de achterzijde een paar krasjes
The enemy would have been warned heeft links onder in de linker hoek een licht vouwtje
As i opened Fire heeft aan de linker rapier rand wat lichte deukjes en aan de linker boven hoek
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter