Roy Lichtenstein - Woman in Bath - Verkocht

Roy Lichtenstein - Woman in Bath kopen? Bied vanaf 129!
Prenten & Uitgaves

Roy Lichtenstein - Woman in Bath kopen? Bied vanaf 129!Roy Lichtenstein - Woman in Bath kopen? Bied vanaf 129!Roy Lichtenstein - Woman in Bath kopen? Bied vanaf 129!Roy Lichtenstein - Woman in Bath kopen? Bied vanaf 129!Roy Lichtenstein - Woman in Bath kopen? Bied vanaf 129!Roy Lichtenstein - Woman in Bath kopen? Bied vanaf 129!Roy Lichtenstein - Woman in Bath kopen? Bied vanaf 129!
  • Roy Lichtenstein (1923-1997)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 x 91 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Offset druk door El Museo de Arte Thyssen-Bornemisza te Madrid op dik papier naar werk van Roy Lichtenstein. Het werk is gestempeld op de achterzijde en heeft een papiermaat van 91 x 91 cm. (h x b) Het werk is bewaard in een koker dus rolt op, heeft een klein licht vlekje in beeld en heeft aan de rand van het papier wat zeer lichte deukjes verder in goede conditie.

 Het werk is bewaard in een koker dus rolt op, heeft een klein licht vlekje in beeld en heeft aan de rand van het papier wat zeer lichte deukjes verder in goede conditie.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 35,00
Naar Duitsland € 35,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 120,00

ObjectlocatieTiel,  Nederland
Starttijd26-11-2023 om 11:54
Eindtijd4-12-2023 om 21:18
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken