Rudolf Bonnet - Vermoedelijk deze kunstenaar zie foto

Rudolf Bonnet - Vermoedelijk deze kunstenaar zie foto kopen? Bied vanaf 25!
Rudolf Bonnet - Vermoedelijk deze kunstenaar zie foto kopen? Bied vanaf 25!Rudolf Bonnet - Vermoedelijk deze kunstenaar zie foto kopen? Bied vanaf 25!Rudolf Bonnet - Vermoedelijk deze kunstenaar zie foto kopen? Bied vanaf 25!
  • Rudolf Bonnet (1895-1978)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1980
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het schilderij is in goede staat heel mooi.
Mooi kleine beschadiging aan kader
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vrasene, België