Ruloff S.A. Manuputty - Contra

Ruloff S.A. Manuputty - Gegen kopen? Bied vanaf 55!
Ruloff S.A. Manuputty - Gegen kopen? Bied vanaf 55!Ruloff S.A. Manuputty - Gegen kopen? Bied vanaf 55!Ruloff S.A. Manuputty - Gegen kopen? Bied vanaf 55!Ruloff S.A. Manuputty - Gegen kopen? Bied vanaf 55!Ruloff S.A. Manuputty - Gegen kopen? Bied vanaf 55!
  • Ruloff S.A. Manuputty (1926-2002)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/50
Zeefdruk van Ruloff Manuputty, vervaardigd voor (verkoop ten goede van) de Nederlandse Stichting voor Leprabestrijding.
Binnen Nederland € 9,25
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 22,00
Wereldwijd € 38,80