Drie schilderijen op papier, ingelijst onder passe partout en glas, door Ruud Cornelisse. Gemengde techniek met stift en aquarel getekend en geschilderd. Titel is Jazz. Gesigneerd. Elk schilderij is 14 x 9 cm. Eenvoudige lijst die is opgeschuurd.
Wordt goed verpakt verzonden.
Ruud Cornelisse, geboren te Amsterdam in 1940, is een post-cobra schilder en tekenaar. Hij studeerde aan de Rietveld Academie en aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs te Amsterdam. Door zijn werk en tentoonstellingen ontmoette hij tal van Nederlandse kunstenaars, zoals Corneille, Kees Okx, Willink, etc. Ruud Cornelisse woonde en werkte in Haarlem en omgeving en Zuid Frankrijk. Hij is nog actief.