Ruud Cornelisse - Jazz (muzikanten) - Verkocht

Ruud Cornelisse - Jazz (muzikanten) kopen? Bied vanaf 10!
Ruud Cornelisse - Jazz (muzikanten) kopen? Bied vanaf 10!Ruud Cornelisse - Jazz (muzikanten) kopen? Bied vanaf 10!Ruud Cornelisse - Jazz (muzikanten) kopen? Bied vanaf 10!Ruud Cornelisse - Jazz (muzikanten) kopen? Bied vanaf 10!Ruud Cornelisse - Jazz (muzikanten) kopen? Bied vanaf 10!Ruud Cornelisse - Jazz (muzikanten) kopen? Bied vanaf 10!
  • Ruud Cornelisse (1940)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van Ruud Cornelisse.

Ruud Cornelisse (1940) is een post-cobra schilder en tekenaar.

Het werk behoeft geen lijst want de zijkanten zijn ook beschilderd.

Het schilderij gaat goed verpakt en aangetekend met de post mee.
Ophalen is ook mogelijk.

Ruud Cornelisse (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Jansonius
FA. (1)

66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2020 om 23:08
Eindtijd:26-01-2020 om 20:16
TripleR
26 jan. / 15:12
€ 10