Ruurd Hallema - bronzen sculptuur | 'vrouwfiguur' | bronzen sokkel

Ruurd Hallema - bronzen sculptuur | 'vrouwfiguur' | bronzen sokkel kopen? Bied vanaf 250!
Ruurd Hallema - bronzen sculptuur | 'vrouwfiguur' | bronzen sokkel kopen? Bied vanaf 250!Ruurd Hallema - bronzen sculptuur | 'vrouwfiguur' | bronzen sokkel kopen? Bied vanaf 250!Ruurd Hallema - bronzen sculptuur | 'vrouwfiguur' | bronzen sokkel kopen? Bied vanaf 250!Ruurd Hallema - bronzen sculptuur | 'vrouwfiguur' | bronzen sokkel kopen? Bied vanaf 250!Ruurd Hallema - bronzen sculptuur | 'vrouwfiguur' | bronzen sokkel kopen? Bied vanaf 250!Ruurd Hallema - bronzen sculptuur | 'vrouwfiguur' | bronzen sokkel kopen? Bied vanaf 250!Ruurd Hallema - bronzen sculptuur | 'vrouwfiguur' | bronzen sokkel kopen? Bied vanaf 250!Ruurd Hallema - bronzen sculptuur | 'vrouwfiguur' | bronzen sokkel kopen? Bied vanaf 250!Ruurd Hallema - bronzen sculptuur | 'vrouwfiguur' | bronzen sokkel kopen? Bied vanaf 250!
  • Ruurd Hallema (1954)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1996
Techniek Brons
Afmetingen 18 x 6 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Beelden & Objecten Special special.
Zeer fraai en redelijk zeldzaam werk van de hand van Ruurd Hallema.

Mooi vormgegeven naakt vrouwfiguur met een halve cirkel. Het sculptuur is volledig van brons.

Aan de onderzijde gegraveerd met de datering en de naam van Hallema.

Het geheel verkeert in keurige conditie.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,00

Ruurd Hallema (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  JJvanWijk
1155 verkochte items
Alle items (118)
6
18
4