Salvador Dali - kleurenlitho uit de serie BIBLIA SACRA no. 53 - Verkocht

Salvador Dali - kleurenlitho uit de serie BIBLIA SACRA no. 53 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1979 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Salvador Dali (1904-1989)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen49 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Litho (nr. 53) naar een van de illustraties uit de beroemde serie van Salvador Dali "Biblia Sacra",  gedrukt (1964/69) in een oplage van 500 stuks door Rizzoli uit Milaan. De litho is drukgesigneerd en gedateerd (1964). Het formaat is 36 x 49 cm.
Deze afbeeldingen staan vermeld in de officiële catalogus van het grafisch werk van Salvador Dali van Albert Field.

Salvador Dali (1904-1989)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (34)

1979 verkochte items
36 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:10-09-2018 om 08:48
Eindtijd:14-09-2018 om 21:53
yerco18
14 sep. / 21:34
€ 45