Salvador Dali - Le Decameron 1972

Salvador Dali - Le Decameron 1972 kopen? Bied vanaf 350!
Salvador Dali - Le Decameron 1972 kopen? Bied vanaf 350!Salvador Dali - Le Decameron 1972 kopen? Bied vanaf 350!Salvador Dali - Le Decameron 1972 kopen? Bied vanaf 350!Salvador Dali - Le Decameron 1972 kopen? Bied vanaf 350!Salvador Dali - Le Decameron 1972 kopen? Bied vanaf 350!Salvador Dali - Le Decameron 1972 kopen? Bied vanaf 350!Salvador Dali - Le Decameron 1972 kopen? Bied vanaf 350!Salvador Dali - Le Decameron 1972 kopen? Bied vanaf 350!
  • Salvador Dali (1904-1989)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1972
Techniek Ets
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 13 cm (h x b)
Incl. lijst 69 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 53 van 150
Tite : Le jument de Compère Pierre
Handgesigneerde ets uit Le Decameron
Het betreft hier de Zweedse versie
Datering 1972
De ets is in goede staat
Herkomst veilinghuis de Eland juni 1996
Afhalen heeft voorkeur
Ets in goede staat lijst heeft lichte gebruikerssporen

Salvador Dali (1904-1989)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  Kenzotokai2003
Lid sinds 2017
6 verkochte items
Alle items (2)
55 cm
69 cm
13 cm
23 cm