Sam Drukker - Zeefdruk: Dame - 1993 - Verkocht

Sam Drukker - Zeefdruk: Dame - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Sam Drukker - Zeefdruk: Dame - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - Zeefdruk: Dame - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - Zeefdruk: Dame - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - Zeefdruk: Dame - 1993 kopen? Bied vanaf 75!Sam Drukker - Zeefdruk: Dame - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
  • Sam Drukker (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37/75

Zeefdruk op karton, van Sam Drukker.  Jaar: 1993. Nummer: 37/75. Afmetingen op karton: H80 x b60cm. Afmetingen voorstelling: H77 x b57cm. het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Het werk zit op karton geplakt en zal daardoor plat verstuurd moeten worden en zullen de verzendkosten daardoor wat hoger zijn. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Sam Drukker (Goes, 20 november 1957) is een Nederlands kunstschilder en tekenaar.

Drukker groeide op in Assen. Hij studeerde aan Academie Minerva (1977-1982) in de stad Groningen, waar hij les had van onder meer Matthijs Röling. Hij volgde daarnaast de Lerarenopleiding Ubbo Emmius (1978-1984) in Groningen.

Drukker woonde en werkte na zijn studie in Parijs (1984-1985) en Amsterdam, sinds 1997 woont hij afwisselend in Barcelona en Amsterdam. Vanaf 1990 geeft hij les aan de Wackers Academie in Amsterdam. Drukker wordt als schilder gerekend tot de vierde generatie van De Groep en de onafhankelijk realisten. Hij was mede-oprichter van "Het Nederlands Portretschap" (1991). Voor Assen maakte Drukker in 1990 een Joods monument. Hij beeldde zichzelf af op het monument als een hurkende man zonder gebedskleed.

Tussen 2012 en 2014 schilderde Drukker tien Joodse mannen die volwassen waren tijdens de Tweede Wereldoorlog. In de periode dat hij deze mannen portretteerde waren zij in de leeftijd tussen de 83 en 103 jaar. De tien Minje schilderijen en achttien voorstudies op papier werden in 2014 tentoongesteld in het Kunstkabinet van het Joods Historisch Museum in Amsterdam. Het Minje-project was daarna te zien in museum BAC in Zwitserland, Pictura in Groningen en in Museum Sjoel Elburg.

Waardering

In 2011 werd Sam Drukker verkozen tot Kunstenaar van het Jaar, een prijs die hij op 5 november 2011 in de Hermitage Amsterdam in ontvangst mocht nemen. Naar aanleiding van deze verkiezing exposeerde Drukker van 13 november 2011 tot en met 13 februari 2012 in Museum Flehite te Amersfoort. Bij deze overzichtstentoonstelling kwam het boek Een dunne huid uit. Deze tentoonstelling trok meer dan 17.000 bezoekers.

De voorstelling is in zeer goede staat. Bovenaan zitten op de rand, wat lichte kreukels.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 55,00

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd22-12-2022 om 18:55
Eindtijd30-12-2022 om 20:08
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken