Sam Francis - Abstracte compositie, zeefdruk (prachtig ingelijst, groot) - Verkocht

Sam Francis - Abstracte compositie, zeefdruk (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 2750!

Verkoopprijs: € 2.750,00

Sam Francis - Abstracte compositie, zeefdruk (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 2750!Sam Francis - Abstracte compositie, zeefdruk (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 2750!Sam Francis - Abstracte compositie, zeefdruk (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 2750!Sam Francis - Abstracte compositie, zeefdruk (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 2750!Sam Francis - Abstracte compositie, zeefdruk (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 2750!Sam Francis - Abstracte compositie, zeefdruk (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 2750!Sam Francis - Abstracte compositie, zeefdruk (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 2750!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (263)
  • Sam Francis (1923-1994)
Jaartal1991
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen84 cm x 60 cm (h x b)
Lijst114 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Prachtige, spetterende zeefdruk van de wereldberoemde Amerikaanse kunstenaar Sam Francis.  Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd en met opdracht (“to Mark”), een Artist Proof exemplaar.  In zeer mooie lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Zeefdruk, passe-partout en lijst allemaal in mint conditie!  Echt het enige wat er op het totale object is aan te merken is dat de binnenkant van het glas goed schoongemaakt moet worden (lichte sublimatie van de verf zoals wel vaker bij grafiek).

Afmetingen: 114cm x 88cm (incl. lijst), 84cm x 60cm (binnen passe-partout)

Bij aankoop moet het werk worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Verzending per koerier is eventueel mogelijk maar dient door de koper zelf geregeld te worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).

Sam Francis (1923-1994)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
88 cm
114 cm
60 cm
84 cm
Dit item is verkocht voor 2.750,00
Starttijd:25-02-2019 om 00:00
Eindtijd:11-03-2019 om 19:05
jojansen
11 mrt. / 18:58
€ 2750