Kleurenets van Sam Parabirsingh. Met potlood gesigneerd, gedateerd 1988 en genummerd 4 / 15. Ingelijst in aluminium lijst, met schade aan glas rechtsonder, zie foto. De conditie van de ets is uitstekend. Op de foto's zijn reflecties zichtbaar. Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda. Verzending met Swift Koeriers op kosten van de koper.
Goed
glas rechtsonder beschadigd
koeriersdienst