Fraaie gesigneerde ets uit 1983 van Sam Parabirsingh. Handgesigneerd en genummerd. Nummer 1 uit 15. Veelkleurig in bordeauxrood en geelgoud met zwarte tekening van man en vrouw en stierenschedel.
Zeer Goed
De ets is in zeer goede staat. Hij zat in lijst, deze was beschadigd maar beschermde de ets wel. De lijst is verwijderd en de ets wordt los verkocht in koker opgestuurd. Waarna de nieuwe eigenaar de ets in een lijst naar eigen keuze kan plaatsen.
Tot 2 kg.
€ 9,00