Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010
Michel van Overbeeke - Zeefdruk - 1988
Lucebert - Ets: "Nachtmerrie" - 1967
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Limitierte Lithografie "Lilette au banc de Gaudi, 2010" des renommierten Künstlers Sam Szafran
Entstehungsjahr: 2010
Zustand: NEU
Lithografie auf Japanpapier
Format: 78 x 102 cm
Limitiert auf 120 Exemplare
Nummeriert und signiert
Inkl. Bildband "Sam Szafran"
Zahlung: Vorkasse
Versand: 14,95 Euro innerhalb Deutschlands
24,95 nach Österreich
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Düsseldorf, Duitsland |
Starttijd | 21-9-2011 om 15:53 |
Eindtijd | 23-9-2011 om 12:48 |