Sandra Jayat - Litho, Vouloir Voir - Verkocht

Sandra Jayat - Litho, Vouloir Voir kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Sandra Jayat - Litho, Vouloir Voir kopen? Bied vanaf 30!Sandra Jayat - Litho, Vouloir Voir kopen? Bied vanaf 30!Sandra Jayat - Litho, Vouloir Voir kopen? Bied vanaf 30!Sandra Jayat - Litho, Vouloir Voir kopen? Bied vanaf 30!Sandra Jayat - Litho, Vouloir Voir kopen? Bied vanaf 30!Sandra Jayat - Litho, Vouloir Voir kopen? Bied vanaf 30!
  • Sandra Jayat (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXLIII/C

Zeer goede staat.
Sandra werd geboren Jayat zigeuner familie in 1940.
Op 15 jarige leeftijd verliet ze haar zigeunerkamp. Aankomst in Parijs, schildert zij aan zijn behoeften te voldoen. Manush kruiden, zijn eerste dichtbundel, verschenen in 1961 geïllustreerd door Jean Cocteau.
In 1991, het Museum van heilige kunst van Venetië een tentoonstelling-retrospectief gewijd (1977-1991), vervolgens blootgesteld aan Kunstmuseum moderne Peking, aan de Jacob Jarvis Center van New York, at het Museum van Herzliya in Israël en in Parijs in het Carrousel du Louvre Gallery, Galerie Furstenberg, de Madeleine Church en het Musée Bourdelle.
Zijn artistieke werk is erkend door talrijke onderscheidingen. Ridder van het Legioen van Eer, is lid van de Nationale Maatschappij voor Schone Kunsten en de Vereniging van de mannen van brieven.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50

Sandra Jayat (1940)

Frans Frans

Geplaatst door  duif
Lid sinds 2018
1926 verkochte items
56 cm
76 cm

ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
Starttijd11-12-2023 om 19:29
Eindtijd20-12-2023 om 23:12
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken