Saskia Heuer - leuke ingekleurde ets "drie poezen" gesigneerd - Verkocht

Saskia Heuer - leuke ingekleurde ets "drie poezen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Saskia Heuer - leuke ingekleurde ets "drie poezen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Saskia Heuer - leuke ingekleurde ets "drie poezen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Saskia Heuer - leuke ingekleurde ets "drie poezen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Saskia Heuer - leuke ingekleurde ets "drie poezen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Saskia Heuer - leuke ingekleurde ets "drie poezen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Saskia Heuer - leuke ingekleurde ets "drie poezen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Saskia Heuer - leuke ingekleurde ets "drie poezen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Saskia Heuer
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
Passe-partout30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Saskia Heuer studeerde aan o.a. de Rijksacademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam.

Naast haar werkzaamheden als schilder is zij tevens docent en illustrator.
Zij schildert voornamelijk met olieverf op grote doeken en kleine paneeltjes of karton, dit afgewisseld met periodes waarin ze aquarelleert of met gemengde technieken werkt.
Het kan in haar werk gaan om vrij universele thema’s, maar ook om de mens als individu.De schilderijen zijn laag op laag gegroeid.Vlakken met diepe donkere kleuren en lichtere of frivolere elementen wisselen elkaar af in de stevige composities. Deze tegenstrijdigheden maken dat de fragiliteit en kwetsbaarheid zichtbaar worden.
Saskia Heuer weet op overtuigende wijze een wereld te verbeelden waarin verstilde menselijke relaties centraal staan. Dit thema plaatst zij in monumentale en fantasierijke landschappelijke architecturen.

Ets verkeert in goede staat. Het zwarte vlekje linksonder in de foto zit niet op de ets maar is aanslag op de fotolens. Saskia Heuer studeerde aan o.a. de Rijksacademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam. Naast haar werkzaamheden als schilder is zij tevens docent en illustrator. Zij schildert voornamelijk met olieverf op grote doeken en kleine paneeltjes of karton, dit afgewisseld met periodes waarin ze aquarelleert of met gemengde technieken werkt. Het kan in haar werk gaan om vrij universele thema’s, maar ook om de mens als individu. De schilderijen zijn laag op laag gegroeid.Vlakken met diepe donkere kleuren en lichtere of frivolere elementen wisselen elkaar af in de stevige composities. Deze tegenstrijdigheden maken dat de fragiliteit en kwetsbaarheid zichtbaar worden. Saskia Heuer weet op overtuigende wijze een wereld te verbeelden waarin verstilde menselijke relaties centraal staan. Dit thema plaatst zij in monumentale en fantasierijke landschappelijke architecturen.

Saskia Heuer

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3000 verkochte items
30 cm
30 cm
25 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:29-07-2018 om 13:37
Eindtijd:12-08-2018 om 21:50
Biedingen (13)
55TH
12 aug. / 20:15
€ 26
hadebee
12 aug. / 20:15
€ 21
hadebee
12 aug. / 19:52
€ 15
catootjecatootje
12 aug. / 19:52
€ 10
catootjecatootje
12 aug. / 19:52
€ 9
hadebee
12 aug. / 19:52
€ 8
catootjecatootje
11 aug. / 11:00
€ 7
jacq1
06 aug. / 15:01
€ 6
dewijn
01 aug. / 13:15
€ 5
Jojo
01 aug. / 13:15
€ 4
dewijn
01 aug. / 13:15
€ 3
Jojo
01 aug. / 13:15
€ 2
dewijn
01 aug. / 09:51
€ 1